پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید یک «پاسخ کوبنده» خواهد بود

فرمانده سپاه فجر در دیدار با پیشکسوتان نیروهای مسلح تاکید کرد:پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید یک «پاسخ کوبنده» خواهد بودسردار غیاثی گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی و گروه های تروریستی در منطقه بصورت لحظه به لحظه رصد می شود و پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید یک پاسخ قاطع و کوبنده خواهد بود.

هدف تهاجم فرهنگی خدشه دار کردن ارزش های خانواده ایرانی است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس، همزمان با هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی به همراه جمعی از معاونین سپاه فجر با حجت الاسلام سید کاظم موسوی رییس کل دادگستری استان فارس و دکتر حیدر آسیابی دادستان شیراز دیدار کردند.سردار غیاثی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و هفته قوه قضائیه، گفت: این مجتهد متفکر معمار بزرگ دستگاه قضایی و الگوی مجاهدت ایثارگرانه در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی است.

تحرکات دشمنان انقلاب به صورت کامل تحت رصد اطلاعاتی قرار دارد

به گزارش بیکافارس، سردار سید هاشم غیاثی در دیدار با رزمندگان واحد اطلاعات یگان‌های رزم فارس در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه مقام معظم رهبری مسیر آینده انقلاب اسلامی را برای همگان تبیین کرده‌اند، اظهار داشت: تاز مانی که در مبانی با آمریکا مشکل داریم فتنه‌ها ادامه دارد و دشمنان انقلاب اسلامی پس از هر شکست میدانی به توطئه‌آفرینی در عرصه داخلی اقدام می‌کنند. 

وی با بیان اینکه محوریت تلاش دشمنان انقلاب اسلامی" ایجاد نارضایتی در مردم " است، گفت: در فتنه 96 زنجیره متحد دشمنان انقلاب اسلامی از حامیان خارجی گرفته تا عناصر داخلی به صورت یکجا شکست خوردند.

سپاه استان فارس از ترویج فرهنگ خرید کالا و خدمات ایرانی حمایت می‌کند

به گزارش بیکافارس،سردار سید هاشم غیاثی با حضور در مرکز خدمات کارکنان سپاه فجر ضمن دیدار با کارکنان این مجموعه، فعالیت‌های این مرکز را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

سردار غیاثی با بیان اینکه رسالت مرکز خدمات، کاهش و رفع دغدغه‌های زندگی کارکنان است، اظهار داشت: کارکنان نیروهای مسلح به ویژه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارند و اغلب بخش قابل توجهی از زمان رسیدگی به امور زندگی شخصی و خانواده را نیز صرف انجام ماموریت‌های محوله  می‌کنند.

بهبود وضعیت اقتصاد کشور یک حرکت جهادی و خالصانه نیاز دارد

 

به گزارش بیکافارس سردار سید هاشم غیاثی اظهار داشت: امروز آثار 39 سال فعالیت حماسه‌آفرین بسیج را چه در داخل کشور و چه فراتر از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران مشاهده می‌کنیم.

وی گفت: روحیه بسیجی و جهادی بنیان اصلی پیروزی‌های بزرگ جبهه مقاومت اسلامی در کشورهای عراق و سوریه در مقابله با گروه‌های تروریستی و تکفیری است که بُهت کارشناسان نظامی استکبار جهانی را برانگیخته است.

فرمانده سپاه فجر افزود: آمریکا و متحدانش نقشه‌های شومی برای کشورهای اسلامی به ویژه در منطقه غرب آسیا طراحی کرده بوند که با سازماندهی نیروهای مردمی براساس الگوی بسیج نقشه‌های آنان ناکام ماند.

نیروهای مسلح کشور هیچ ترسی از تهدیدات دشمن ندارند و با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات پیشرفته برای مقابله با هر گونه تهدید دشمنان انقلاب اسلامی آمادگی دارند.

 

به گزارش «بیکافارس»  نشست اُنس و مَوِدت فرماندهان نیروهای مسلح استان فارس با حضور استاندار و مسئولان ارشد استان و فرماندهان نیروی انتظامی، ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فارس به میزبانی سپاه فجر در مجموعه فرهنگی امام علی (ع) شیراز برگزار شد.

سردار غیاثی فرمانده جدید سپاه فجر استان فارس شد

  مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سپاه فجر استان فارس ساعت 10 صبح امروز با حضور سردار نقدی فرمانده بسیج مستضعفین کشور در مجموعه فرهنگی امام علی(ع) سپاه فجر فارس برگزار می‌شود.

در این مراسم از خدمات صادقانه و 11ساله سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور که در حال حاضر به‌عنوان جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه امام حسین(ع) مشغول فعالیت است تجلیل می‌شود.

پیش از آغاز مراسم معارفه ساعتی پیش فرمانده جدید سپاه فجر استان فارس به‌همراه سردار نقدی و سردار غیب‌پرور حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ(ع) را زیارت و از شبستان امام خمینی(ره) این آستان مقدس بازدید کردند.