06 اسفند 1399 - 02:42
به مناسبت روز میلاد امیر المونین علیه السلام و روز پدر
به مناسبت میلاد با سعادت مولی الموحدین امیر المونین علی علیه السلام و روز پدر مراسم تجلیل از 15 نفر از کارگران پیشکوست کارخانه روغن نباتی برگزار شد.
19 بهمن 1399 - 12:43
به همت حوزه بسیج کارگران و کارخانجات جهرم
اجرای برنامه معنوی زیارت قبور مطهر شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر
15 بهمن 1399 - 03:54
به مناست میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و دهه فجر
به مناست میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و دهه فجر،مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس در بین کارگران ساختمانی در سطح شیراز حضور پیدا کرد و ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دهه فجر به این کارگران عزیز هدیه ای به رسم یادبود به ایشان اهدا شد تا به همسرانشان تقدیم نمایند.
04 بهمن 1399 - 02:34
به اتفاق نماینده وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی , مدیر کل اداره کار استان فارس
بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات فارس از شرکتitmc
24 دى 1399 - 12:35
تبیین طرح صالحین و طرح ثامن در بسیج کارگران و کارخانجات توسط سردار رعیتی فرد
جلسه ویدئو کنفرانس سردار رعیتی فرد مسئول محترم سازمان بسبج کارگران و کارخانجات کشور باتفاق سرگرد پاسدار مختاری مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر استان فارس در سپاه فجر شیراز
10 دى 1399 - 02:30
رزمایش کمک های مومنانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس به لطف خدا در صداوسیمای مرکز فارس و رسانه های مکتوب و فضای مجازی استان بازتاب خوبی داشت.
10 دى 1399 - 11:47
آلبوم تصاویر رزمایش کمک های مؤمنانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس
30 آذر 1399 - 03:25
در روز میلاد خجسته بانوی شهامت و ایثار.حضرت زینب کبری سلام الله علیها
به مناسبت سالروز تولد حضرت زینب سلام الله علیها،توسط سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس ۲۰۵۰بسته کمک های مومنانه در قالب رزمایش سراسری کمک های مومنانه بین کارگران آسیب دیده از بحران کرونا توزیع شد.
26 آذر 1399 - 11:34
از طرف سرگرد پاسدار مختاری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس،
در بخشی از این پیام آمده است:رانندگان،این جهادگران جاده ها ،علاوه بر جانفشانی هایشان در زمان جنگ تحمیلی در در زمان حاضر و در جنگ تحمیلی اقتصادی نیز با فداکاری ودوری از خانواده و به خطر انداختن جانشان با ساعتهای طولانی رانندگی در جاده ها باعث می شوند که مایحتاج مردم به موقع به دستشان برسد و تیر دشمن خونخوار در جنگ اقتصادی به سنگ بخورد.
23 آذر 1399 - 12:02
در راستای رفع مشکلات اخیر در بازار مرغ و روغن
سرگرد مختاری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس در بازدید از کارخانه کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز:امروز وظیفه همه ما و شما این است که با لبیک گویی به منویات حضرت آقا(مدظله العالی)مبنی بر جهش تولید، بار را از دوش مردم شریف مان که همان خانواده و اقوام و خویشان و هموطنان خودمان هستند برداریم و نگذاریم که تحریم دشمنان بی رحم و ضد حقوق بشر، گلوی آنها را بیشتر فشار دهد.

صفحات