14 تير 1399 - 02:10
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس خبر داد:
از آنجا که این کارخانه در یک سال گذشته با مشکلات بسیاری روبه‌رو بوده و مطالبات بسیاری از کارگران پرداخت نشده است، موسوی اعلام کرده با ورود هیئت تصفیه تحت نظارت دادگستری، طلبکاران قطعی این واحد شناسایی و با نظارت قضایی طلب این افراد پرداخت خواهد شد همچنین مطالبات کارگری، حل مشکل بیمه و تأمین اجتماعی نیز تحت نظارت قضایی در حال بررسی و بزودی برطرف می‌شود. /به گفته رئیس کل دادگستری استان فارس در این روند خریداران بلافاصله موظف به راه‌اندازی مجدد واحد تولیدی هستند و دادگستری شهرستان نیز بر این روند نظارت می‌کند.
14 تير 1399 - 01:42
ارائه دهنده:سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس
طرح شهید ناصر بختیاری:طرح اجرای حلقه های صالحین در بستر فضای مجازی در زمان بحران ویروس کرونا /(وبرای قشر بسیج کارگران و کارخانجات در دیگر مواقع)
30 فروردين 1399 - 02:17
بسیج کارگران و کارخانجات لارستان خبر داد
مانور با ٣٦٠ درجه و به عبارتی تمام نقاط بدن از سر تا كف پا از قابلیت های این دستگاه است که برای ضدعفونی از ماده‌ای بر پایه نانو که از نقره استخراج می‌شود، بهره می‌گیرد.
30 فروردين 1399 - 10:51
به همت بسیج کارگران وکارخانجات شهید رجایی اقلید
تولید ۳۳۰۰۰محلول ضدعفونی کننده دست وتوزیع رایگان درب منازل شهروندان اقلیدی به همت گروه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اقلید
27 فروردين 1399 - 01:35
به همت بسیجیان حوزه مقاومت بسیج کارمندی کارگری امام خمینی (ره) مرودشت
در طول هفته گذشته درورودی شهر مرودشت از ساعت 8صبح تا ساعت21 توسط حوزه کارگری مرودشت ،ایستگاه پایش سلامت برگزار شد.
26 فروردين 1399 - 01:30
با هماهنگی های انجام شده توسط سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس
شرکت دانش بنیان و های تک شیراز پتک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر وجوب مبارزه با ویروس منحوس کرونا لبیک گفت
26 فروردين 1399 - 12:54
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس
پس از پیگیریهای فراوان و بازدید سردار غیاثی فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس ،سردار بوعلی ،امام جمعه محترم شیراز و دکتر آسیابی دادستان جهادی و ولایی استان فارس چراغ کارخانه پوپلین پس از هشت سال خاموشی دوباره روشن شد و اینبار چرخهای تولید این کارخانه برای مبارزه با ویروس منحوس و خطرناک کرونا به گردش در آمد.
30 دى 1398 - 03:19
صادرات استان به مرز ۳۰۰ میلیون دلار رسید/مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه ملی و استانی در اتاق بازرگانی شیراز برگزار و از ۲۳ صادرکنندگان برتر تقدیر شد.
28 دى 1398 - 03:28
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس و تلاش بی شائبه آقای رحیم زارع نماینده محترم مجلس
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس و تلاش بی شائبه آقای رحیم زارع نماینده محترم مجلس،جلسه بسیار پرباری در حل مشکلات کارخانه شیر پگاه فارس برگزار شد
28 دى 1398 - 02:57
استاندار به همراه همه مدیران عضو کارگروه رفع موانع تولید و دیگر مسئولان مرتبط، از خط تولید کارخانه استیل البرز بازدید نمودند.

صفحات